בלעדי באתר! ניתן לעצב בעצמך מבחר ענק של מוצרים

זכיינות

“ההוא עם החולצות” הינה רשת חנויות חולצות תוצרת הארץ המדפיסה חולצות מצחיקות ובהזמנה מפריט אחד עד אלפים, ההוא עם החולצות מעניקה מענה לחולצות אופנתיות ואיכותיות במחירים שווים לכל כיס. החברה מציעה שרות מעולה, תוך מתן דגש תמיד להתייעלות מול הלקוח ועד הספקים בארץ ובעולם.
ההוא עם החולצות הוקם בשנת 2006 ומאז הקמתו עוסקת הרשת בהקמת סניפים במיקומים אסטרטגיים בכל רחבי הארץ במטרה להגיע לפריסה ארצית מלאה.
בנוסף מפעילה הרשת אתר האינטרנט המוביל בתחומו בישראל.
ההוא עם החולצות מספק מגוון רחב של הדפסות על מוצרים שונים החל ממצתים ועד חרמוניות חורף המתמחה בעיקר בהדפסה על מוצרי טקסטיל כגון חולצות, אוברולים לתינוקות, והכל תוך שמירה על איכות המוצר המיוצר בארץ ועל המחיר שיתאים לכל עסק/לקוח שלא מתפשר על איכות.
במהלך השנים “ההוא עם החולצות” הפך למותג המוכר והמוביל בתחום החולצות המצחיקות, הדפסה על חולצות ומוצרים נלווים בארץ.
כמו כן הרשת פועלת להרחיב את מוצריה לשוק רחב יותר של מוצרים שלא נראו בארץ ויצירת דברים חדשים של מוצרי קד”מ .
מיתוג הרשת:
המטרה של הרשת הנה להביא לידיעת הציבור שהמותג איכותי ועומד בכל הקריטריונים הדרושים בכדי להפוך את שם המותג למוצר של איכות ואמינות.
בטווח של 17 שנות פעילות הגיעה החברה לרמת מודעות גבוהה בקרב הציבור הישראלי ולמרות התחרות בשוק הצליחה לשמור על מקום מכובד ובעל מודעות בציבור בישראל.
 “ההוא עם החולצות” אתר אינטרנט אשר מקנה יתרון לזכיין באזור מגוריו הכרה של המותג ושל חתך קניות באותו עיר,גילאי הרוכשים, היתרון העיקרי של אתר האינטרנט הופכת את הקניה בחנויות הרשת לקלה יותר. הפניה לאתר האינטרנט חוסכת לזכיין את הצורך לטפל בלקוחות טלפונית ומפנה את זמנו לטיפול בלקוחות ובטיפול בחנות עצמה.
אתר האינטרנט מעניק מידע  ללקוחות המבקשים לבצע קניה לגבי הסניף הקרוב לביתם ולתוכן המוצרים הנמכרים בחנויות הרשת וכמו כן מודיע ללקוחות הרשומים על מלאי חדש וגרפיקות חדשות אשר התווספו לרשת.
אתר האינטרנט:
לרשת “ההוא עם החולצות” קיים אתר כ-10 שנים מראשוני אתרי החולצות המעוצבות בישראל.
לרשת מספר גרפיקאים וקופירייטרים אשר חושבים על רעיונות חדשים ושיטות קידום חדשות לאתר בפרט ולחנויות בכלל.
הצעה עסקית:
ההוא עם החולצות” מציע לך להצטרף לרשת החנויות בארץ ולהיות חלק מן ההצלחה בלהיות עצמאי.
הזיכיון מאפשר לך ליהנות גם מעסק עצמאי בניהולך וגם מהכוונה עסקית ע”י הרשת לגבי ניהול העסק ותפעולו על הצד הטוב ביותר ולהעלאת שווי הזיכיון/החנות במהלך תקופת הפעילות.
זו ההזדמנות שלך לבנות לעצמך עסק מוביל ומצליח וליהנות מתמיכה וגיבוי של חברה גדולה, סיוע, ייעוץ והדרכה שוטפים, אשר הופכים את הדרך להצלחה לפשוטה בטוחה וקלה יותר עבורך.
בהצלחה של העסק אנו מקפידים מאוד במיון של הזכיינים על מנת לשמור על השם והשירות שרכשה החברה במהלך השנים, אנו רואים קשר ישיר בין מחיר הזכיינות לאיכות הזכיינים ולכן הזכיין הוא מרכיב חשוב מאוד בהצלחה הכוללת של הרשת!
החברה מקנה לזכיין את כל הכלים הדרושים לניהול העסק בשוטף אך הצלחתך כזכיין תלויה אך ורק בך ובמאמץ שאתה תשקיע.
התקשרות לגבי זכיינות מלווה במספר צעדים:
1.פגישת היכרות עם הזכיין ומנהלי החברה.
2. בדיקה כלכלית של הזכיין והיסטוריה בנקאית.
3.בדיקת החוזה מול החברה/הזכיין
4.הקמה של סניף בתיאום מוחלט ובסיוע של הרשת המזכה
עגלת הקניות
Scroll to Top